štvrtok 14. januára 2016

Tento mesiac lakujem...2

Dnes tu opäť máme článok s lakmi na nechty. Za mesiac december som vystriedala päť nádherných odtieňov. Bohužiaľ, nie všetky laky mi sadli svojimi vlastnosťami. Opäť som zvolila tmavé odtiene a jeden neutrálny. Vyskúšala som svoj prvý prírodný lak a lak s vôňou parfumu. 

Max Factor 135 royal blue
Už veľmi dlho som túžila po temne modrom laku na nechty. Max Factor nie sú moje obľúbené laky, majú zlý štetec, na môj vkus príliš úzky, a ani kvalita produktu nie je vysoká. Nie sú ani najlacnejšie, takže už asi viac odtieňov kupovať nebudem, (mám ešte jeden nude lak a tento). Môj muž si chcel nechty odfotiť tiež, preto je jedna fotka s jeho rukou a druhá fotka rozmazaná (stále ma drgal).


Essence I <3 TRENDS The Darks 15 Red I am
Ďalší lak, ktorý som si kúpila len pre jeho odtieň. Ja som nikdy neprišla na chuť lakom Essence a tento tiež nie je výnimka. Odtieň je naozaj nádherný, ale inak mi nič nevyhovuje. Veľmi zle sa mi lakuje, má príliš riedku konzistenciu a na nechte sa neuloží rovnomerne. Musím sa veľmi snažiť, aby bol výsledný efekt pekný. 


Miss sporty Crush on You 061
Je to nádherný pieskový lak. Nosím ho vždy na Vianoce, už asi tretí rok a stále je v dobrej kondícií. Nevyschol, nezmenil textúru ani vlastnosti. Túto farbu mám veľmi rada, škoda, že sa ťažko odlakuje, preto ho nenosím tak často. Celkovo mám rada laky Miss Sporty. 


 Revlon Parfumerie Nail Polish Bordeux 
Tieto laky majú po nalakovaní voňať. Niekomu sa tá vôňa môže páčiť, ale podľa mňa to nebol dobrý nápad. Nechty po nalakovaní smrdia ešte tri dni klasickou lakovou vôňou a v pozadí cítiť niečo iné, čo sa nedá celkom špecifikovať. Celý čas mi to prekážalo. Lak má peknú farbu a polomatný finish, na fotke je už prelakovaný s vrchným lakom, preto sa leskne. Iné vlastnosti nemám až tak odskúšané, mala som tento lak prvýkrát.


Zao French Manicure643
Jemná ružová farba. Nechty vyzerajú pekne a upravene. Lak je prírodný, čakala som, že nebude mať tú klasickú vôňu, ale smrdí rovnako. Má dokonalý štetec, krátky, akurát široký a hustý. Lakuje sa s ním veľmi dobre. Tento lak je veľmi svetlý a potrebovala som tri vrstvy. Plus tohoto laku je nádherný lesk.


Ja musím mať nechty nalakované vždy, inak si ich hryziem. Stačí, že sa odlúpne maličký kúsok z laku a už ma to láka. Našťastie si nemusím nechty lakovať tak často, pretože mi lak drží skoro celý týždeň.

Aké sú vaše obľúbené farby lakov? Lakujete si nechty často?

2 komentáre: