utorok 15. decembra 2015

Tipy na vianočné darčeky

Ahojte, ak si neviete dať rady s darčekmi, dúfam, že vám tento článok pomôže. Vyberala som z rôznych cenových kategórií, takže ak máte nízky rozpočet, nemusíte byť sklamané. Snažila som sa vyberať aj podľa toho, čo by potešilo mňa, alebo mojich priateľov. Poprípade, čo som už darovala a malo to úspech.Nízky rozpočet:

100 tipov na...
Postačí vám len papier, pero a nejaká pekná krabička. Ak darček dávate priateľovi, môžete na malé papieriky napísať 100 tipov na rande, tie si potom postupne budete z krabičky ťahať a môžete ísť randiť. Moje obľúbené tipy na rande sú, spoločne uvarená večera, stavanie snehuliaka, návšteva hvezdárne alebo nejaké spoločné športy.

Ak darček chcete dať rodičom, na papieriky napíšte 100 tipov na upratovanie. Rodičia sa určite potešia ak umyjete všetok riad, povysávate, požehlíte....

Jedlo vo fľaši
Jedlo má rád snáď každý. Na tento nápad potrebujete peknú sklenenú dózu, dobrý recept a suroviny. Suché ingrediencie postupne nasypete do fľašky. Vytvoria sa pekné farebné vrstvy. Obdarovaný len pridá vodu, poprípade vajce, všetko zmieša a spraví si chutné cookies alebo cupcaky. Môžete vytvoriť aj peknú etiketu s receptom.

Poprípade môžete namiešať vlastné korenie. Grilovacie, na divinu, na ryby... To je vhodné aj pre chlapov.


Stredný rozpočet:

Spoločenské hry:
My sa veľmi radi hráme spoločenské hry. Tento rok plánujem jednu podarovať a podľa škatuľky si myslím, že aj ja jednu dostanem. Moje obľúbené hry sú, Dixit- kretívna hra, Alias- podobné ako Activity, Svet- vedomostná hra, Poker- klasika :)...Výber je naozaj veľký a v obchodoch vám radi poradia.


Vysoký rozpočet:

Hodinky:
Do hodiniek sa oplatí investovať. Môj favorit je značka Jacques Lemans. Pomer cena, kvalita, dizajn je asi najlepší. Páčia sa mi aj ženské aj mužské hodinky. Môj Janík dostal minulý rok, práve tieto hodinky a je veľmi spokojný.

Šperky: 
Myslím, že to je darček, ktorý poteší každú ženu. Kreatívne duše poteší náhrdelník zo stránky Sashe, elegantné ženy sa potešia perlovým náušniciam, mne sa veľmi páčia šperky zo stránky buka. A moja najväčšia srdcovka, ako inak Tiffany.Dovolenka:
Či už zvolíte pobyt na horách alebo vyberiete prímorskú destináciu je na vás. Alebo môžete spoznávať nejakú metropolu. Myslím si, že toto je darček, ktorý nikto neodmietne.

Oslovilo vás niečo? Aké darčeky plánujete kúpiť vy?

3 komentáre:

 1. To jidlo do nejake sklenice je super napad, kdybych v ni dostala nejakou smes orechu a suseneho ovoce, tak bych byla nadsena :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Je to jadnoduché, finančne nenáročné a keď sa to pekne spraví tak je to aj super darček :)

   Odstrániť
 2. To jidlo do nejake sklenice je super napad, kdybych v ni dostala nejakou smes orechu a suseneho ovoce, tak bych byla nadsena :D

  OdpovedaťOdstrániť