pondelok 16. novembra 2015

GOSH- BOOMBASTIC XXL swirl mascara

Ahojte kočky. Určite viete, že značku GOSH zbožňujem. Vždy som milovala ich laky na nechty, púdre, rúže a hlavne maskaru CATCHY EYES. To je ikonická maskara od značky GOSH a je veľmi ťažké ju prekonať. GOSH nastavil latku veľmi vysoko a myslím si, že ostatné maskary z tejto značky jej nesiahajú ani po členky. S kozmetikou je to však individuálne a čo sadne jednému nemusí druhému. So špirálami to platí dvojnásobne a ja ďakujem GOSHu za možnosť otestovať aj tento produkt. 


Oficiálny popis: 

Vejárový xxl objem, nevídaná dĺžka a odrovská silikónová kefka v tvare špirály- to sú hlavné prívlastky novej maskary.
Zloženie farby je bohaté, krémové a výborne roztierateľné. Zafarbí a zhustí riasy bez toho aby ich zlepila alebo posplietala.
Prídavok arganového oleja a bambusového extraktu posilní riasy, spojenie voskov a olivového oleja im dodá výživu.


Hlavné výhody:

vytvára xxl objem
nádherne predlžuje
gigantická kefka
obohatené o argánový olej a bambusový extrakt
zanecháva riasy silné, vyživené a hydratovanéMôj názor:

Ja som optimista preto začnem najskôr výhodami. Táto maskara má naozaj dobrú náplň. Je perfektná. Drží celý deň, nikde sa neotlačí, neopadáva, nedráždi oči. Ja mám mastné viečko a väčšina maskár sa mi rozmaže, s touto problém nemám. Takže náplň sa naozaj podarila. Maskara riasy aj pekne predĺži a tým sa tie pozitíva končia.

Kefka je obrovská. Je skoro taká veľká ako moje oko a je to skôr na škodu. Veľmi ťažko sa s ňou manipuluje a musím si dávať pozor aby som si s ňou nepichla do oka. Na kefku sa neberie veľa farby a musím si pri aplikácií dávať veľký pozor aby som nemala zlepené mihalnice.Spodné riasy si vôbec s touto veľkou kefkou neviem nelíčiť. Neviem sa tam s ňou pekne dostať a keď sa ich snažím nalíčiť, tak na nich zostanú veľké hrčky farby, ktoré sa potom rozmažú. Preto vždy pri líčení potrebujem aj inú maskaru.

Kefka nevytvára ani extra objem. Keďže riasy aj zlepuje, vytvára dojem, že ich je menej. Špirála skôr predlžuje, ale ani tento efekt nie je taký, ako si predstavujem.

Páči sa mi, že maskara je obohatená o argánový olej a bambusový extrakt. Testujem ju už dlhšie a riasy sú naozaj prirodzene krajšie a pevnejšie.

Všetko kazí tá obrovská kefka, ktorá je naozaj nepoužiteľná. Takže ja to riešim tak, že ten super obsah vždy aplikujem s inou (čistou) kefkou.Plusy:
zloženie
čierno čierna farba

Mínusy:
kefka

Skúšali ste už maskary od GOSH? Máte radi silikónové kefky, alebo uprednostňujete tie klasické?

4 komentáre:

 1. Já mám sice velké kartáčky ráda, ale tenhle mě moc nezaujal, taky bych si s tím asi vypíchla oko :D
  Double Infinity by Ella

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ved to, ze aj ja mam velke kefky rada. Ale toto je uz prilis.

   Odstrániť
 2. Nemala som zatiaľ žiadnu GOSH maskaru ale zvyčajne mi tie s veľkými kefkami sedia.

  OdpovedaťOdstrániť