pondelok 27. apríla 2015

GOSH Giant Blush- recenzia

Ahojte baby, ak by som mala ku jari priradiť jeden produkt bola by to jednoznačne lícenka. A keď lícenka, tak jednoznačne ružová! Mne sa do rúk túto jar dostala lícenka od značky GOSH v odtieni 06 Pink parfait. Je to prvá krémová lícenka, ktorú mám doma. S mojou mastnou pleťou som si na túto textúru ešte netrúfla.Oficiálny popis:
Giant Blush je lícenka vo forme tyčinky, ktorá pokrýva líčka a lícne kosti jemným dotykom farby s prirodzeným, sviežim efektom.
Má krémovo-púdrovú konzistenciu a dizajn vysúvacej tyčinky. Vytvára vláčny a prirodzený farebný efekt, pričom je možné ju vrstviť. Hodvábna konzistencia lícenky sa ľahko nanáša a rozotiera. Aplikujte ju jemne na oblasť líčok a rozotrite končekmi prstov, či štetcom.


Môj názor:
Textúra lícenky je veľmi príjemná. Dá sa na líčka naniesť veľmi ľahko. Aplikácia je podľa mňa jednoduchšia, ako pri klasickej púdrovej lícenke, pretože viete presne regulovať koľko farby kde nanesiete.

Lícenka má veľmi dobrú pigmentáciu. Farba sa dá pekne rozmazávať buď štetcom alebo prstami. Ja uprednostňujem určite prsty, je to jednoduchšie. Farba sa dá navrstviť bez toho, aby na líčkach zostal "mastný, krémový fľak". Lícenka pekne splynie s make-upom, a dá sa dobre zapracovať do pleti. Výdrž je veľmi dobrá. Farba vydrží, kým sa neodlíčim.

Bála som sa, že krémová textúra bude robiť neplechu a budem sa mi pleť rýchlejšie mastiť. To som však nepostrehla. Nestalo sa mi, že by som mala matnú pleť a mastné líčka.

Ďalšia výhoda je, že produkt neobsahuje parabény ani umelú parfumáciu.

GOSH lícenka GIANT BLUSH 06 Pink Parfait
Lícenka sa dá pekne vrstviť a intenzitu farby si zvolíte samé.
Lícenka má jednu nevýhodu a to je balenie. GOSH má väčšinou veľmi kvalitné obaly. Tento sa im veľmi nepodaril Hneď ako som lícenku začala používať sa mi rozmazalo písmo. A to som nerobila nič nezvyčajné. Farba mi zostala aj na prstoch a išla ťažko dole. Jemné rozmazanie vidieť už aj no fotke hore a to som produkt ešte nepoužívala.


Lícenka má gramáž 5,5 gramu (množstvo je odfotené na obrázku). Produkt je dostupný v ďalších dvoch farbách 04 Passion a 02 Shy.


Aké lícenky máte radi vy? Klasické púdrové alebo ste si obľúbili krémové produkty?

4 komentáre:

 1. Vypadá zajímavě, škoda, že Gosh nemáme v ČR =)
  Jinak super pozadí na focení =)

  Loveliness By Tess

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. To je vankusik :) zacala som pretabat byt a menit dekoracie tak som to vyuzila na fotenie :).... Urcite je to skoda, ale ak by si daco chcela tak ti to mozem poslat.

   Odstrániť
 2. vyzerá super, aj tvoja recenzia sa mi páči :) musím zohnať!

  OdpovedaťOdstrániť