streda 15. apríla 2015

Čo mi nerobí radosť

Ahojte, aj keď som väčšinou pozitívne naladená, niektoré veci dokážu nahnevať aj mňa. Napríklad nekvalitná kozmetika, choroba alebo nechutné jedlo. Aj keď sa snažím písať recenzie na produkty, ktoré mi vyhovujú a som s nimi spokojná, myslím si, že blog má byť aj o tých horších veciach.
Tento článok nie je len o kozmetike, ale celkovo o veciach a udalostiach z môjho života. Ak nemáte náladu na negatívny článok, môžete si prečítať aj o tom, čo mi robí radosť.


Reklama
Čo mi naozaj nerobí radosť je reklama na mojom blogu. Nie tá platená, tej sa schválne vyhýbam. Mám na mysli to, keď si na mojom blogu niekto iný propaguje svoju stránku. Ako ľudia....to sa naozaj nerobí. Vaša reklama by mala byť vaša práca, nie chodenie po iných blogoch a písanie komentárov typu.....poďte všetci na moju stránku, pozývam vás ku mne na blog, alebo dám ti sledovanie blogu, ak budeš sledovať aj ty mňa. Dlho som to ignorovala, ale poslednú dobu mám aspoň jeden takýto komentár ku článku. Nehnevalo by ma to až tak, ak by tí ľudia reálne čítali a sledovali môj blog. Lenže väčšinou sú to ľudia, ktorým je môj blog dobrý len na reklamu a nikdy si tu nič neprečítali. Takže tieto komentáre budem už vymazávať, nie som bezplatná reklamná plocha.

Tyčinky NÁKD 
Ide o zdravé vegánske tyčinky, ktoré sú RAW, gluten free, plné orieškov a zdravých vecičiek. Niektoré z nich obsahujú aj proteín. Ja som sa na tieto tyčinky namotala u jednej írskej blogerky a keď som ich videla dostupné aj na Slovensku hneď som si ich objednala. Musím sa priznať, vôbec mi nechutia. Ešte tá malinová sa dá zjesť, čokoládová je taká kadejaká, ale cashew cookie som nedala. Mužovi tiež nechutili. Moja kamarátka, ktorá má kadejaké zdravotné problémy a nemôže jesť čokoľvek, povedala, že sú v pohode. Takže, keď ste zvyknuté na alternatívne sladkosti mohlo by vám to chutiť. Ak si ku kávičke doprajete horálku, radšej sa im vyhýbajte.


Smutná kozmetika
Aj keď mám kozmetiku Alverde celkom rada a používam ju často, tieto produkty ma naozaj sklamali.

Alverde deo roll-on mäta a bergamon
Najväčšia chyba je, že tento dezodorant je biely a z neho som celá biela ja a zo mňa je celé biele oblečenie a z oblečenia je biele všetko. Takže ak chcete doma vymaľovať na bielo, môžete použiť aj tento dezodorant. A aby toho nebolo málo, potím sa s ním ako kôň. Chcem dať ešte šancu pánskej verzii, ten je priesvitný a mal by byť účinný....tak vám potom poviem ako dopadol.

Alverde čistiaca maska s bahnom
Mám rada čisiaci gél z tejto rady. Táto maska ma ale štípe a dráždi mi pleť. Po umytí mám tvár červenú a vyzerám ako po chemickom peelingu. Je to na mňa príliš drastické. Táto maska má v sebe aj peelingové zrniečka, tak ju teraz míňam ako peeling a takto mi slúži celkom dobre. Ale desať minút si ju už na ksichte nenechám.

Alverde olej na vlasy mandľa a argan
Tento olej je naozaj výživný a vlasy pekne regeneruje. Problém je v tom, že vlasy príliš zaťaží. Neviem ho používať na každodenné vyživovanie končekov. Funguje podobne, ako keby som na vlasy použila klasický olivový alebo kokosový olej.

Čo nerobí radosť vám? Aké produkty vás poslednú dobu sklamali?

8 komentárov:

 1. dobrá změna oproti těm pozitivním článkům, já si ráda přečtu i tyhlety "stěžovací" :)). Přesně ten dedorant a olej na vlasy od Alverde mi nevyhovovaly taky... ale ještě větší vztek je to u dražších produktů, to mám fakt výčitky, že jsem vyhodila tolik peněz oknem :(

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tak to som rada, nechcem vyzerať, ako stará ženská ktorej všetko vadí :) ale myslím si, že trochu kritiky proste na blog patrí :).... Ja som mala to šťastie, že keď som si kúpila niečo drahšie, tak to bolo super. Verím, že to vie poriadne nahnevať.

   Odstrániť
 2. Takéto "stažovacie" článku sú tiež užitočné :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Aspoň poradím za čo netreba vyhadzovať peniaze.

   Odstrániť
 3. :)) dobrý článek:) Já už Alverde vůbec neřeším, mnohokrát mě produkty zklamaly.. Ta reklama:)) Nerozčiluj se:) Já to tak mám také hodně, ale je mi to celkem jedno, nemyslím si, že si tím někdo pomůže, ale tak když mi holky chtějí házet na blog odkazy, ať to dělají no.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Keby to naozaj bol ktokolvek kto je aktivny na blogu tak ma to vobec nehneva.... A keby som chcela na blogu reklamu dam si sem baner.... Ale asi skoda reci :)

   Odstrániť
 4. mne nerobí ale vôbec ranné vstávanie... na to sa nedá zvyknúť :/

  OdpovedaťOdstrániť