pondelok 23. marca 2015

U nás doma- Jarný vánok

Ahojte kočky :) článok z nášho súkromia sa vám minule veľmi páčil. Ak ste ho ešte nečítali, nájdete ho tu. Ukázala som vám, ako to vyzerá u nás v spálni. Dnes to bude tematický článok a v hlavnej úlohe bude jar :).


Nakupovanie na trhu
Milujem nakupovanie na tržniciach, tú atmosféru nič nenahradí. Zvlášť na jar, keď sa všetko prebúdza a výber kvetín je najpestrejší. Dnes som ukoristila veľké ružové iskerníky, ktoré už skrášľujú náš jedálenský stôl. Čaro trhu spočíva aj v tom, že sa viete zjednávať na cene, ako staré tetky a tak vám zostane aj na prvé voňavé jahody a domáci chren.


Zvieratká majú svoje miesto
Kedy, ak nie na jar vpustiť kopu zvieratiek do svojho príbytku. A tak mi zajko stráži šperky, ovečka číta knižky a mačička sa učí hodiny.
Vlastnoručne vyrábané dekorácie
Cez víkend som mala čas a otestovala som svoje nové farby na sklo a porcelán. Teraz máme všetko bodkované, lebo to jediný vzor na ktorý som si zatiaľ trúfla. Do nosa si dáme z bodkovaných poldecákov, krášlim sa pri bodkovanom zrkadle a bodkované ceruzky mám uložené v zafarbenom poháriku.
Poriadok nič nestojí
Jarné upratovanie neminulo ani náš príbytok. Rozhádzané veci nemajú šancu. Všetko som poskrývala do škatuliek a tak nikto nevidí, koľko maškŕt sa skrýva v našej kuchyni a koľko kozmetiky v skrini na chodbe 0:-).Dúfam, že sa vám u nás doma páčilo a ešte niekedy prídete na návštevu :).

Ako ste na tom s jarným upratovaním vy?

8 komentárov:

 1. Ano, pacilo sa. Clanky zo sukromia maju vseobecne u citatelov uspech :-)
  Kaviareň u mačky

  OdpovedaťOdstrániť
 2. krása Terezko!!! jsi inspirativní člověk prostě =)

  Loveliness By Tess

  OdpovedaťOdstrániť
 3. jéžiš, já bych si dala jahody ^^

  Zvu vás všechny do soutěže o den se značkou Yves Rocher, s bloggerkami a o zapojení se do projektu pro přírodu :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. máš veľmi zaujímavé nápady aj články :) veľmi sa mi páči tvoj blog :)

  OdpovedaťOdstrániť