streda 25. februára 2015

TAG- Čo by bolo, keby....

Ahojte baby, dnes mám pre vás pripravený TAG, ktorý ma zaujal na viacerých blogoch. Viem, že sme tu už dlhšie nemali žiadnu recenziu, ale poslednú dobu som tak vyťažená, že produkty nestíham cez deň nafotiť, cez víkend to však doženiem a zaplavím vás recenziami na rôzne čačky-mačky :).....sľubujem.


Čo by bolo, keby si bola na jeden deň mužom?
Určite by som sa pokúsila zbaliť nejakú sexi ženu. Užívala by som si čúranie postojačky a robila všetky tie chlapské záležitosti.

Čo by bolo,  keby si stretla samú seba keď budeš mať 40?
Vyzvedala by som. Zaujímalo by ma, akým chybám sa mám vyvarovať, či som šťastná a spokojná a či si žijem tak, ako som si vysnívala :).

Čo by bolo, keby si si mohla vybrať dobu v ktorej chceš žiť?
Chcela by som žiť v medzivojnovom, alebo v povojnovom období v Paríži.


Čo by bolo, keby si mohla zakázať jednu vec na svete?
Je závisť vec??? Ak nie, tak potom by som zakázala peniaze, pretože tie spôsobujú závisť. Chcela by som, aby všetci ľudia mali to, čo potrebujú a nezávideli si navzájom aj nos medzi očami.

Čo by bolo, keby si si mohla na jeden týždeň vymeniť život s celebritou?
Užívala by som si súkromných kaderníkov, vizážistov, trénerov, stylistov a kuchárov. Veľmi ľahko by som si zvykla na taký život.

Čo by bolo, keby si bola zvieraťom?
Chcela by som byť malé mačiatko v milujúcej rodine, kde by ma všetci hladkali a rozmaznávali....to mám veľmi rada.


Čo by bolo, keby si mohla ísť kamkoľvek by sa ti zachcelo?
Začala by som Kubou a potom by som asi precestovala celý svet....chcela by som navštíviť každý štát na svete a vidieť rôzne kultúry.

Čo by bolo, keby si si mohla vybrať akékoľvek povolanie?
To som už raz písala....chcela by som piecť najlepšie koláče na svete.

Čo by bolo, keby si si mohla zobrať na dovolenku tri veci?
Keď mám slniečko a more tak mi nič nechýba, na dovolenke sa veľmi nemaľujem takže by mi ani kozmetika nechýbala.... Asi by to bol kokosový olej, kniha a rúž.


Čo by bolo, keby si sa mohla zbaviť jednej svojej zlej vlastnosti?
Ooooch mám veľa zlých vlastností, ale nechcela by som sa zbaviť žiadnej. Dosť dlho mi trvalo, kým som prišla na to, kto som, aká som a čo chcem. Takže ak by som nejakú vlastnosť nemala, znova by som bola stratená.

Čo by bolo, keby si si mohla kúpiť čokoľvek na svete?
Kúpila by som si Kubu....môžem?


To je z TAGu všetko. Zaujíma ma, čo by bolo, keby ste vy mohli robiť čokoľvek na svete? Zamýšľate sa nad tým, čo by bolo keby.... alebo žijete v prítomnosti a takéto veci neriešite?

6 komentárov:

 1. Tento TAG som ešte nečítala na žiadnom blogu, ale bol veľmi zaujímavý. Mňa osobne už TAGy prestali zaujímať, pozriem si máloktorý, ale tento bol zaujímavý. Len neviem ako by som odpovedala na otázku akým zvieraťom by som chcela byť.
  Bianka

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja mám rada TAGy...mám pocit, že sa o blogerke dozviem niečo viac, že ju spoznám lepšie. Preto som zaviedla rôzne TAGy aj u mňa, aby ste mali aspoň akú takú predstavu, že čo som zač :D. Nechcem to však preháňať, lebo potom by to naozaj bola nuda.

   Odstrániť
 2. tak to jsem nikde ještě neviděla a jdu ti to normálně šlouhnout kočko =D

  Loveliness By Tess

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Pokojne šlohni :) aj ja som to ukradla :D aj keď ani neviem komu, lebo už som to aspoň 100-krát čítala.

   Odstrániť
 3. Tento TAG jsem zatím nikde nečetla a je vážně super :) díky tagům se vždycky člověk dozví věci, které by autorka jinam nenapsala :D jo a jinak koťátkem nebo kočkou bych chtěla být taky a na jeden den si užívat jejich válení, lenošení a drbání.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Heh dufam ze ma po tychto mojich TAGoch nebudete mat za totalneho cvoka :D.. Noo macaci zivot je skvely <3

   Odstrániť