utorok 20. januára 2015

TAG: Nežijem len make-upom a výsledky giveaway

Ahojte baby, koniec súťaže je tu a ja mám pre niektorú z vás skvelú správu. Ostatné nebudte sklamané, možno budete mať šťastie nabudúce. Nebola to ani prvá, ani posledná giveaway. Keďže som nechcela výsledky uverejniť len tak, bez článku, rozhodla som sa ku tomu pridať aj TAG Nežijem len make-upom. Je to šanca pre nové čitateľky, trochu ma spoznať. Aby ste vedeli, čo vás na tomto blogu čaká a čo som vlastne zač. Poďme teda na to :)


1. Sleduješ TV? Aký je tvoj obľúbený program a  seriál?
Keď sme sa sťahovali do nového bytu, bojovala som, aby sme si nekúpili telku. Vedela som, že keď ju budeme mať, budem do nej stále civieť. Boj som prehrala a ja ju pravdaže pozerám. Poslednú dobu sa mi páčia filmy na RTVS, naozaj sa hecli a dávajú super veci. Väčšinou však pozerám niečo cez počítač. Filmy ktoré stiahnem alebo sledujem seriáli online. Milujem Priateľov, Two broke girls, Gilmorky, Sex v meste, Zúfale manželky, Dr. House a podobné seriály. Povedala by som, že je to taká klasika.

2. Varíš? Aké je tvoje najobľúbenejšie jedlo?
Varím veľmi rada a myslím si, že aj celkom chutne. Používam len kvalitné suroviny. Mäso jem iba domáce, alebo divinu. Myslím si, že kura, ktoré stojí 3 eurá (nabalia sa na tom chovatelia, dovozcovia a ešte aj obchod) nemôže byť v poriadku, neverím tomu. Ak nemáme kvalitné mäso jem strukoviny, syr, tofu a podobné srandy. Najobľúbenejšie jedlo asi nemám, no nikdy nepohrdnem dobrým sushi. Ďalší obľúbenci sú ryby, morské príšery, každé ovocie a zelenina. Ja zjem asi všetko. Pri jedle nemám predsudky a nehovorím, že je niečo hnusné, kým to neochutnám.
Z mojej kuchyne. Zapekaný baklažán s hubami, paradajkou a syrom.
3. Aká je tvoja vysnívaná práca?
Chcem piecť najlepšie koláče na svete :).

4. Ovládaš nejaký cudzí jazyk?
Viem po anglicky. Učila som sa 5 rokov nemčinu, ale je to bieda, rozumiem len kozmetickým výrazom, lebo často chodíme nakupovať do Rakúska. A viem si po taliansky vypýtať liter bieleho vína :). Vo svete sa nestratím :D


5. Za čo utrácaš najviac peňazí, ak sa nepočíta make-up?
Určite za jedlo a trošku za alkohol, prejem toho strašne veľa. Som horšia ako 5 členná rodina. Utrácam veľa aj za šperky, to je moja ďalšia úchylka. Najkrajšie som si však nekupovala sama. Zásnubný prsteň od môjho najmilšieho a zlaté náušnice od otca sú už moja súčasť a prirástli mi neskutočne k srdcu.

6.Zoznamuješ sa ľahko s cudzími ľuďmi?
Zoznámim sa veľmi ľahko, spriatelím už ťažšie. Som komunikatívna osoba, rada sa zoznamujem s druhými ľuďmi. Nemám problém si v kaviarni ku niekomu prisadnúť a zahrať si s nimi activity alebo poker. Som otvorená, spontánna a rada sa zabávam. No keď príde na kamarátstva som už opatrná a dobre si vyberám komu sa s čím zdôverím.

7. Čítaš knihy alebo si radšej na internete?
Rada si čítam. Včera som prečítala celú Šuru na jeden dych. Napísala ju moja kamarátka Katka Vargová. Sú to krátke poviedky zo života, určite odporúčam. Ale mám rada aj internet, nemusím toľko zapájať mozgové bunky a to mi niekedy vyhovuje :D.


8. Aká je tvoja najhoršia a najlepšia vlastnosť?
Som niekedy ako neriadená strela. Myslím si, že to je moja najlepšia aj najhoršia vlastnosť. Nikdy neviem čo vymyslím, čo urobím, alebo neurobím. Aspoň sa nenudím :D.

9. Máš rada komornú spoločnosť alebo sa radšej zabávaš vo veľkej partii?
Ako kedy a ako s kým. Mám rada aj posedenie pri vínku s pár priateľmi, ale aj bohapusté obrovské párty, ktoré sa končia o 7 ráno.

10. Ak by si neblogovala, čo by si robila so zvyšným voľným časom?
Asi by som viac cvičila. To poslednú dobu trošku zanedbávam a narástol mi tukový vankúšik. Ale zatiaľ je malý, tak ho skrývam pod kabát :D.

Ja sa tu vykecávam a vy ste už určite zvedavé na víťazku. Som ja ale mrcha. Ale už vás nejdem ďalej naťahovať. Vyhráva Kathleen. Inak baby, dávajte si pozor, aby ste splnili pravidlá. Musela som pár z vás vylúčiť( nie veľa), čo ma mrzí.  Určite to bolo z nepozornosti, tak snáď to do ďalšej súťaže vychytáte. Budem rada ak sa zapojíte aj nabudúce :)...... Tak toto je zléééé, musím žrebovať ešte raz. Bohužiaľ Kathleen tiež nesplnila pravidlá, neuviedla mail. Ja trubka som kontrolovala len GFC. Aby to bolo spravodlivé, žrebujem ešte raz, pravidlá sú pravidla. Aj keď ma to mrzí, Kathleen sledujem veľmi rada. Vyhrala Nat, ktorá splnila všetko na 100 percent. Idem jej napísať, a poslať výhru....myslím si, že je to spravodlivé. Môžete mi do komentára napísať, čo si o tom myslíte.

6 komentárov:

 1. gratuluji vítězce a tag je parádní, asi si ho někdy půjčím =) Lilek mě odrovnal ♥ to je prostě moje...

  Loveliness By Tess

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Urobim ti keď prides :).... A TAG kludne pouzi, nevymyslela som ho sama.

   Odstrániť
 2. nádherný prstýnek, přesně takový styl zásnubáku se mi líbí :). Super TAG!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Aj ja som z neho nadšená :) jemný a ženský, nič prehnané. Ďakujem :)

   Odstrániť