pondelok 26. januára 2015

Studio 78 Paris- Dvojfázový make-up


Ahojte baby, aký ste mali dnes deň? Ja sa mám úplne skvele, dobre som si zacvičila, bola som na hodinovej prechádzke, išla som do dmky a na poštu, vyzdvihnúť nový produkt na testovanie. Recenzia bude, keď to poriadne vyskúšam :). Dnes tu však máme make-up, ktorý je čisto prírodný. Je to make-up na vodnej báze, s minerálnymi pigmentami. Ako obstál?


Studio 78 Paris Dvojfázový make-up na vodnej báze oficiálny popis:
Dvojfázová konzistencia je tekutá ako voda a ľahká ako vzduchTento make-up bol navrhnutý na zvýraznenie prirodzeného jasu pleti s jemným matným krytím. Vysoko pigmentovaná minerálna fáza sa pretrepaním flakónika mieša s vodnou bázou a tvorí príjemnú konzistenciu jednoduchú na nanášanie.

Táto inovatívna formula zjednocuje tón pleti, poskytuje rovnomerný, zdravý matný vzhľad bez pocitu ťažkého nánosu. Pleť ostáva svieža a nie "udusená". Objavte prirodzený vzhľad so stredným krytím - ako jemný neviditeľný závoj, pokožka nepôsobí ťažko, ani umelo a lacne... Toto krytie umožňuje pokožke prirodzene dýchať a neupcháva póry.  Unikátne zloženie zo 100 % prírodných surovín poskytuje osobitnú starostlivosť a hydratuje pokožku.
Obsahuje organický avokádový olej, organický glycerín - zvlhčujú pleť, tiež špeciálne prírodné ingrediencie s vyhladzujúcim efektom a pre príjemnú aplikáciu.

Môj názor:
Dvojfázová konzistencia make-upu zapríčiňuje, že je veľmi tekutý, preto musím dávať pozor, aby mi niekde "neušiel" a nevylial sa mi z ruky. Kryje skôr jemne, pri mojej aknóznej pleti ho môžem používať len keď mám lepšie dni. Po nanesení má pleť prirodzený vzhľad, je matná a hladká. Zmatnenie vydrží priemerne, mne tak 4 hodiny. Ja mám mastnú pleť, pri normálnej si myslím, že by mohol dať aj celý deň.


Vrstvy make-upu sú oddelené. Po pretrepaní a nanesení na ruku make-up vyzerá veľmi zvláštne. Keď som to videla vôbec som mu neverila. Veď uznajte, že vyzerá , ako fľakatá vodička. Po nanesení na pleť však žiadne fľaky nerobí, vyzerá naozaj pekne a jednotne. Najlepšie sa aplikuje rukami, štetec a hubka ho nasajú do seba.


Zatiaľ som skúšala len tri prírodné make-upy a myslím si, že tento patrí medzi tie kvalitnejšie. Ako plus by som vyzdvihla určite aj krásny a kvalitný obal. Make-up má podľa mňa skvelé vlastnosti, len to krytie mi naozaj nestačí. Keď dám pod neho tonu korektoru, už nevyzerá tak pekne prirodzene. Kúpiť ho môžete len na internete, napríklad na tejto stránke. Ja som ho dostala ako darček, tak neviem kde bol kupovaný.

Čo vy a prírodné make-upy? Aké ste už skúšali a aká bola ich kvalita?

2 komentáre: