streda 10. decembra 2014

To Play With In Vegas.

Las Vegas je očarujúce mesto. Hýri rôznymi farbami, ľuďmi či chuťami. A presne týmto sa kozmetická firma GOSH inšpirovala pri vytvorení novej paletky na oči 9 Shades Eye Pallete v odtieni 003 To Play With In Vegas. Je plná žiarivých a výrazných farieb. Skvele sa hodí na výrazné líčenie, ktoré upúta pozornosť hneď, ako vojdete do miestnosti.Tiene sú dobre pigmentované. Báza však farby trochu zvýrazní a "prilepí" ich tam, kde ich chcete. Výdrž neviem posúdiť, mne s bázou drží všetko, ak ju nepoužijem do hodiny mám zliate akékoľvek tiene. Na fotke však môžete vidieť, že veľký rozdiel v pigmentácii tieňov tam nie je.

Paletka obsahuje farby so studeným podtónom a rovnako aj teplé odtiene. Tiene obsahujú trblietky, ktoré vytvárajú zaujímavý efekt. Posledných päť odtieňov používam najčastejšie. Krásne sa hodia ku modrým očiam. Prvé štyri farby, vytiahnu farbu hnedých očí. 

Okrem palety Las Vegas sú dostupné ešte paletky Los Angeles a New York.
Tiene majú veľmi prepracované balenie. Páči sa mi osadenie tieňov. Je dokonalé, nikde nič netrčí, tiene sú zarovno s obalom a vytvárajú celistvý efekt. Balenie je klasické GOSH. Čierne plastové. 

Ukážka líčenia s paletkou.
Skúšala som už viacero líčení s touto paletkou, ale toto je jediné, kde som použila čisto iba tiene z Las Vegas. Aj keď sú farby výrazné a žiarivé, dá sa s nimi vytvoriť aj každodenné líčenie. 

Trúfli by ste si na takéto odvážne farby? 

6 komentárov: