utorok 2. decembra 2014

Volajte ma Dokonalosť- Zoeva Rose Golden Complete Eye Set

Ahojte, hneď ako vyšla Zoeava so sadou štetcov Rose Golden vedela som, že ju musím mať. Najskôr bola dostupná iba sada, kde boli štetce na tvár a pár štetcov na oči. Recenziu nájdete tu. Sada je náádhernáá, doslova ju milujem a robí mi skvelú službu už sedem mesiacov. No tých pár štetcov na oči mi na precízne líčenie nestačilo. Začala som sa zaujímať o rôzne sady, ale žiadna sa mi tak nepáčila. Potom prišla Zoeva s ružovou sadou, je krásna a chcela som si ju kúpiť. No váhala som. Spravila som dobre, pretože hneď na to prišla moja vysnená zlatá sada. Už ju mám doma a som nadšená.


Sada prišla v Zoeva taštičke, je asi o polovicu menšia, ako z tej sady predtým. Štetce sa tam však pekne zmestia, netlačia sa tam, takže sa nepoškodia. Štetce boli zabalené vo fóliovom obale a ešte bol každý štetec zvlášť zabalený do obalu.
Sada obsahuje 12 štetcov na precízne líčenie očí, stála 70 eur. Štetce sú precízne vyrobené, krásne a pevne osadené. Chlpy sú dokonale zastrihnuté, nikde nič netrčí. Sú zamatovo hladké a jemné. Zoeva štetce sa mi osvedčili a som s nimi nadmieru spokojná. Navyše sú ozdobou môjho kozmetického stolíku.

Štetce 142, 231, 228, 227, 224.
142 Concealer Buffer
Štetec na precízne nanášanie korektoru aj na ťažšie prístupné miesta. Je krásne huňatý a pekne rozotrie korektor všade tam, kde potrebujete.

231 Luxe Petit Crease
Mám ho už vyskúšaný z minulej sady. Krásne sa s ním nanáša tieň do záhybu oka. Presne sa tam zmestí a tieň aplikuje presne tam, kde potrebujete.

228 Luxe Crease
Dlhé a flexibilné štetinky krásne vytieňujú tiene a spoja všetky tvrdé prechody medzi nimi. Je hodvábne mäkký a krásne sa s ním pracuje.

227 Luxe Soft Definer
Plochý, oválny štetec slúži na nanesenie očných tieňov bez ostrých prechodov. Mám ho aj v starej sade a perfektne sa hodí na záverečné vytieňovanie celého líčenia.

224 Luxe Defined Crease
Ďalší blendiaci štetec. Opäť skvelý a jemný. Krásne zastrihnutý s jemnými štetinkami.

Štetce 142, 231, 228, 227, 224.
Štetce 234, 322, 226.
234 Luxe Smoky Shader
Zaoblený klasický štetec na nanášanie očných tieňov na celé viečko. Dobre sa s ním pracuje, pekne naberie očný tieň a dá sa s ním precízne a presne pracovať.

322 Brow Line
Hrubší skosený štetec na vytvarovanie obočia. Skvelo sa hodí aj na nanesenie očného tieňa na spodnú linku. 

226 Smudger
Ploché a krátke štetinky sú ideálne na precízne nanášanie tieňa. Osvedčil sa mi pri aplikovaní tieňa do vonkajšieho kútika oka. Keď chcem vyčarovať mačacie oči :)

Štetce 234, 322, 226.
Štetce 315, 237, 230, 317.
315 Fine Liner
Štetec na vytvarovanie dokonalej linky. Pekne sa s ňou nanáša gélová linka ale aj očný tieň. Je špeciálne tvarovaný aby sa s ním lepšie pracovalo,

237 Detail Shader
Slúži na nanáša očného tieň do kútiku oka a pod obočie. S maličkým štetcom už nikdy nebudete mať problém dostať tiene presne tam, kam potrebujete.

230 Luxe Pencil
Ceruzkový štetec, ktorý je skvelým pomocníkom na nanášanie očných tieňov tesne ku mihalniciam. Jeho špicatý tvar sa dá použiť aj na definovanie očného oblúku.

317 Wing Liner
Klasicky skosený štetec. Mám ho už z minulej sady. Krásne sa sním vytvárajú dokonalé linky ale je skvelým pomocníkom aj pri vytvarovaní obočia. 
Štetce 315, 237, 230, 317.
To sú všetky štetce zo sady. Pridám ešte pár fotiek, aby ste sa pokochali tou krásou :). Myslím si, že kvalitné štetce vytvoria aj kvalitné líčenie. Ak sa neviete pekne namaľovať, môže byť problém aj v tom, s čím nanášate očné tiene. Toto si veľa žien neuvedomuje. Ak používate klasický penový aplikátor alebo prst, nikdy nedosiahnete taký efekt ako so štetcami. Nemusíte investovať rovno do celej sady. Stačí ak si zaobstaráte 4 základné štetce a hneď uvidíte ten rozdiel. Odporúčam 234 Smoky Shader, 227 Soft Definer, 231 Petit Crease a 317 Wing Liner. S nimi zvládnete každé líčenie. Každý štetec navyše je len plus, pre vytvorenie dokonalého vzhľadu.

Ja som z týchto štetcov unesená. Sú nádherné, kvalitné a jedinečné. Som rada, že som nešla do strieborno-čiernej klasiky.  Čo hovoríte na tieto štetce? Investovali by ste do nich?

5 komentárov: