štvrtok 18. decembra 2014

Vianočné líčenie s Kikou

Ahojte baby :) Vianoce sa blížia, čas pokoja, prežierania a lásky :). A ku takémuto špeciálnemu dňu patrí aj špeciálne líčenie. Čo sa viac hodí ku Vianociam ako červená, zelená a zlatá. Je to už trošku klišé, ale tieto farby sú sviatočné, elegantné a evokujú pocit Vianoc. Preto som zvolila líčenie v týchto farbách. Modelka je znova moja kamarátka Kika.


Na líčenie som už klasicky použila paletu Sephora. Znovu sú na fotke bodkou vyznačené farby, ktoré som použila. Šmrnc som dodala s pomocou zlatého pigmentu GOSH.Vianočné líčenie.
Na celé viečko som naniesla bázu Artdeco. Najsvetlejší zelený tieň som naniesla do očného oblúku a trochu aj ku vnútornému kútiku oka. O niečo tmavšiu zelenú som použila do vonkajšieho kútika a ako hrubšiu linku. Pomocou skoseného štetca a najtmavšieho zeleného tieňa som vytvorila efekt mačacieho oka vo vonkajšom kútiku. Štetec s farbou som priložila na viečko a iba som ho potiahla smerom do stredu oka. Tým sa vytvorila ostrá hrana. Do stredu som použila zlatý tieň a následne som aplikovala na to miesto zlatý pigment. Na spodnú linku som použila druhú najtmavšiu zelenú farbu a pod obočie a do vnútorného oka som aplikovala svetlý tieň. Na fotke to až tak nie je vidieť ale v skutočnosti sa oko krásne trblietalo a odrážalo svetlo. Obočie je upravené sadou od Essence a špirála je Max Factor False Lash Effect. Na líčka som použila bronzer Alverde z limitovanej edície Colourful Paradise a pery som zvýraznila vínovo červeným rúžom Revlon Wine with Everything.


Líčenie sa hodí na pracovný, vianočný večierok, ale aj ku štedrovečernému stolu. Myslím si, že kombináciou zelená, zlatá, červená nič nepokazíte. 

Ako sa plánujete na Vianoce nalíčiť vy? 

12 komentárov:

 1. Pekne si tie farby skombinovala :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Odpovede
  1. To je kamaratka :).... Ja som chora a vyzeram ako rudolf

   Odstrániť
 3. great post! the santa hat looks very cute on you :)
  let's follow eachother! let me know if you want to follow and I will follow you back :)

  - www.angelaah91.blogspot.nl

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Paráda! Ty červené rty mi k tomu už přijdou moc, ale víš jak, já mám raději světlejší rty, když jsou výrazné oči, to je můj problém. Moc pěkné.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Snazila som sa nedavat cierne linky, aby to nebolo vsetko az prehnane vyrazne. To sa potom nepaci ani mne.

   Odstrániť
  2. Hahaha a zas je to nahodou zelena :D a to ju naozaj nemam nejako extra rada.

   Odstrániť