streda 31. decembra 2014

Silvestrovský look

Ahojte baby, koniec roka sa blíži a s ním aj tá najväčšia párty :). Zbožňujem Silvester, vždy sa pekne nahodím a vyrazím do ulíc. Tento rok oslavujem v KC Dunaj ( jeden podnik v Bratislave), s kým sa stretnem :)? Tak, ako je zlatá, zelená a červená typická pre Vianoce, Silvester u mňa evokujú farby čierna, strieborná a béžová. Preto som sa rozhodla líčenie, nechty aj oblečenie kombinovať v týchto farbách.

Líčenie je veľmi jednoduché, Chcem aby sa dalo ľahko udržiavať aj počas noci, nech vyzerám stále upravene :). Na pohyblivé viečko a do vnútorného kútika som naniesla svetlo béžový tieň, očný záhyb som vytieňovala svetlo sivou farbou. Linku som vytvorila pomocou čierneho tieňa a následne som na ňu aplikovala strieborné trblietky, ktoré som pretiahla do dlhšej linky. Trblietky som dala aj na spodné viečko a čiernou ceruzkou som obtiahla vnútornú linku. Upravila som obočie, naniesla špirálu a bolo hotovo :). Na perách mám nude rúž, z palety Sephora. Líčka som zvýraznila broskyňovou farbou, tiež zo Sephory. Líčenie je naozaj jednoduché, a vytvoríte ho, aj keď s líčením iba začínate, napriek tomu vyzerá elegantne a trblietky mu dodávajú slávnostný nádych. Odporúčam najskôr nalíčiť oči, pretože trblietky opadávajú. Odlíčte ich z tváre a až potom naneste make-up.
Zvolila som aj nechty v podobných farbách. Najskôr som naniesla nude lak Max Factor 25 Desert sand a na ten som dala trblietavý lak Calvin Klein Hallucinate. Je to jemná ale zároveň slávnostná kombinácia.Look doplním čiernymi šifónovými šatami. Doplnky a topánky nemám ešte premyslené, uvidím asi až večer, aj podľa počasia. Plánujem čierne lodičky, ale ak bude -20 tak to nie je dobrý nápad. Doplnky budú samozrejme strieborné, konkrétne však neviem, ktoré vyberiem.


Ako sa chystáte oslavovať príchod nového roka vy? A čo vaše líčenie a oblečenie? 

Prajem vám všetko dobré do nového roka, veľa nových zážitkov, lásky, kozmetiky a chuti do čítania blogov :). Ďakujem, že ma sledujete.


1 komentár: