pondelok 10. novembra 2014

Mini SWAP s blogerkou ILoveMakeUp a môj názor na iné blogy

Ahojte baby :),
nedávno som  blogerku ILoveMakeUp "dotlačila" do SWAP-u. Chúďa ani nevedela, že spravíme SWAP, lebo pôvodne to SWAP ani nemal byť. Všetko sa to začalo na Interbeuty, kde som videla lesky na pery od GOSH za veľmi priaznivú cenu. Vedela som, že v Čechách GOSH značka nie je a vtedy som si povedala, že jeden tajne pošlem aj blogerke ILoveMakeUp. Jej adresu som mala, pretože sme spolu už SWAP robili. Lenže sme si s ILoveMakeUp písali a jej sa nakúpené produkty veľmi páčili a ja som trubka a vyklopila som jej čo chystám. Ju to veľmi prekvapilo a vôbec to nečakala. Nesúhlasila s tým, aby som jej to poslala zadarmo. Chcela mi to preplatiť aj s poštovným. To neprichádzalo do úvahy, peniaze by som si nezobrala. Ale keďže jej to bolo trápne navrhla som, že môžeme spraviť mini SWAP.  S tým súhlasila, ale bola prefíkaná a povedala mi, že keď je to SWAP neprezradí mi, čo mi pošle. ILoveMakeUp prepáč, za opletačky čo si mala s balíčkom a nečakané výdavky spojené so SWAP-om :). Prišla  mi maska na moju problematickú pleť a čokoládky, ktoré padli hneď. Ďakujem. Ale prečo som ILoveMakeUp chcela niečo posielať a aký je môj názor na iné blogy?
ILoveMakeUp je úplne prvá blogerka, ktorú som začala sledovať. Dostala som sa ku nej úplne náhodou a dlho dlho som sledovala len jej blog. Neskôr som začala registrovať aj iné blogy. Ku kozmetike mám veľmi blízko už dlho a blogovanie sa mi zapáčilo. Začala som sa pohrávať s myšlienkou, že si blog založím aj ja, no nevedela som, ako na to. Vtedy mi IloveMakeUp veľmi pomohla a podporila ma. Za čo som sa jej chcela poďakovať mini darčekom v podobe lesku na pery. Veľmi ma to potešilo, lebo vždy som čítala ako blogerky medzi sebou nevychádzajú, ako sa hádajú a ako "staré" bojujú s "novými". Prišlo mi to dosť brutálne, ale vtedy, ako čitateľka som sa s tým nestretla, ale teraz, keď píšem vlastný blog vnímam to inak. Vidím ako si niektoré blogerky hádžu polená pod nohy. Veľmi ma to mrzí, pretože baby s rovnakým záujmom by podľa mňa mali držať pri sebe a keď nastanú nejaké konflikty mali by to riešiť v súkromí a nie verejne. Našťastie mám zatiaľ dobré vzťahy s inými blogerkami a som za to vďačná. Aj za tú pomoc na začiatku od ILoveMakeUp, lebo povedzme si úprimne, mohla sa na mňa vykašlať.


Svoj blog píšem preto, že ma to neskutočne baví a chcem mať dobré vzťahy aj s vami, čitateľmi, aj s inými blogerkami. Je to môj koníček a nechcem si ho sprotiviť nejakými hádkami.

Dúfam, že sa môj článok nikoho nedotkol. Mala som potrebu, vyjadriť sa ku tejto téme, lebo poslednú dobu som zaznamenala veľa konfliktov, čo mi prišlo veľmi ľúto.

Peace :)6 komentárov:

 1. Wow, přečetla jsem to jedním dechem!:) Víš, díky tomu, že už bloguju pár let, jsem zažila nebo spíše četla leccos a všímám si hodně věcí, jednou z nich je například to, že jsou dva typy blogerek - jedny si založí blog a dříve nebo později se změní naprosto k nepoznání, tak, že už nelze jejich blog sledovat, ani se s nimi bavit.. No a pak jsou tu blogerky jako ty. Tvůj blog sleduji už delší dobu a jsi stále stejná, na nic si nehraješ, nemáš potřebu si ve virtuálním světě nic a na nikom dokazovat a to se mi moc líbí, takže z mé strany, jelikož jsi blogerka, kterou sleduji, můžeš čekat vždy jakoukoliv radu, podporu atd., pro mě je to naprostá samozřejmost a hlavně mě to baví:)
  A i já jsem samozřejmě ráda za tvé nápady.. Jako třeba že si na mě vzpomeneš při svém nákupu a rozhodneš se mi udělat radost tím úžasným svítícím leskem!!!!!:-D Byla jsem naprosto paf, když jsi mi to napsala, protože jsem to viděla jen u amerických youtuberek, netušila jsem, že je to nějak k sehnání tady, takže moc moc díky!:)
  Jj, být blogerka nebo čtenářka, je 100 a 1, ale myslím, že jsi se s tím poprala skvěle:)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tak jak si to tak čtu, vidím, že nejsem jediná komu ILoveMakeup pomohla v začátcích blogování :-) Díky ní jsem taky vlastně začala blogovat. Uvažovala jsem nad tím delší dobu, ale potřebovala jsem do toho trochu dokopat :-)
  Opravdu moc pěkný článek i blog :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Velmi pěkné a je nás hodně co MILUJEME ILoveMakeUP :) a těšíme se na každý článek :) jsem ráda, že si začala s blogování :) máš to tady moc super :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. jéé to jsme na tom stejně....taky díky ILM bloguju =D taky mi hrozně pomohla, ona je skvělá, narozdíl od těch ..... jí ta "oblíbenost" nestoupla nikdy do hlavy a chová se pořád stejně a takových je málo...

  Loveliness By Tess

  OdpovedaťOdstrániť