štvrtok 13. novembra 2014

Krst parfumu Miss GOSH

Ahojte baby :), včera som sa zúčastnila GOSH VIP dňa pri príležitosti uvedenia ich prvej vône Miss GOSH a 10. výročia pôsobenia značky GOSH na Slovensku. Akcia sa konala vo Fann parfumérii v nákupnom centre Eurovea. Tvárou tejto kampane sa stala krásna Barborka Olejníková, ktorá bola počas celej akcii prítomná a prezentovala novú vôňu. Hneď pri vstupe čakala tortička a pohár sektu, atmosféra bola veľmi príjemná, všetci boli dobre naladení, milí a ochotní. Líčila ma profesionálna vizážistka Tatjana Maksimovic. Nechala som jej voľnú ruku pri líčení, čo ju veľmi potešilo a zvolila zelené farby a výrazné dymové líčenie.

Myslím, že sa Tatjane líčenie podarilo. Čo poviete?


Celú akciu som si veľmi užila. Bolo to príjemné a bavilo ma hlavne to, že ma líčil niekto iný. Aj keď ja som strašne zlý objekt na líčenie, pretože neskutočne klipkám očami a som neposedná. Párkrát sa bála, že mi vypichne oko :D.Vizážistka to so mnou mala naozaj ťažké :). Pridám ešte  nejaké fotky aj z akcie aj líčenia.

Tortička v tvare flakóna.
S Barborkou Olejníkovou a vizážistkou Tatjanou Maksimovic.Vizážistky v akcii.


Nasledujú fotky líčenia :)
Inak parfum bol nádherný, veľmi jemný a vonia čistotou. Kto má rád romantické parfumy príde si na svoje :).

Bola to prvá takáto akcia na ktorej som bola a veľmi sa mi to páčilo :). Dúfam, že GOSH bude čoskoro krstiť ďalší parfum :D

5 komentárov:

 1. No naozaj sa jej to pekne podarilo :) dala by som sa aj kazdy den licit :D

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Wooow ty ses rozjela teda:))) Tyjo jsi jedna z mala, u kterych mi neprijde divne vyrazne liceni vs. nevyrazne oboci:) Jakoze oproti liceni oci mene vyrazne..

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja sa citim divne ked mam velmi zvyraznene obocie. Necitim sa dobre tak.

   Odstrániť
  2. Jo, to chapu.. A u tebe se to ani nebije, takze to nicemu neva.

   Odstrániť