štvrtok 16. októbra 2014

Večerné líčenie s kamarátkou Kikou

Ahojte :), mám tu pre vás sľúbené líčenie. Dnes tu bude zmena. Nelíčila som seba ale svoju kamarátku Kiku. Bola u mňa na návšteve a tak sme vyskúšali pár líčenie. Dnes vám ukážem modré večerné líčenie. Kika má krásne hnedé oči, modrá ich ešte viac zvýrazní, preto sme nad výberom farby dlho neváhali. Výrazné oči som už len doplnila nude rúžom a líčenie bolo hotové.


Naniesla som makeup, zakryla malé nedokonalosti pleti, zafixovala som makeup púdrom. Následne som lícne kosti zvýraznila bronzerom Alverde Jungle Feever Shimmering. Na oči som naniesla bázu pod očné tiene Artdeco. Následne som použila klasický čierny tieň, konkrétne z paletky Zoeva Naturally yours. Naniesla som ho do vonkajšieho kútika a vytieňovala som ho veľkým okrúhlim štetcom. Na pohyblivé viečko som použila modrý pigment od GOSH. Pre zvýraznenie jeho farby som trochu namočila štetec do vody a až potom som ho naniesla na viečko. Čiernym tieňom som zvýraznila očný záhyb. Všetky farby som následne tieňovala veľkým štetcom, kým sa krásne nespojili. Modrú som použila aj pod spodné riasy. Použila som čiernu linku ku horným aj spodným mihalniciam. Nakoniec som naniesla najsvetlejší tieň z paletky Zoeva Naturally yours a rozjasnila som vnútorný kútik oka a oblasť pod obočím. Na obočie som použila sadu Brow kit od GOSH. Riasy som zvýraznila špirálov Max Factor False Lash Effect. Na perách je rúž od Rimmel odtieň 03. Blíži sa čas stužkových a takéto líčenie sa skvelo hodí aj na túto príležitosť. Modrá sa hodí skôr ženám s hnedými očami. Ak máte naopak modré oči, vyskúšajte hnedú kombináciu tieňov.Kiku veľmi rada líčim. Má krásne oči, pery a dokonalú pleť. Tiež je fanatik do kozmetiky ako ja, takže mi dovolí líčiť ju akokoľvek chcem. 

Vadilo by vám ak by som pridávala líčenia s Kikou alebo s inými mojimi kamarátkami, či chcete pri líčení vidieť iba mňa?  

Mám pre vás novinku, chystám zmenu dizajnu blogu. Momentálne pracujem na novej hlavičke. Tiež som vytvorila aj logo pre blog. Máte sa na čo tešiť. Neviem kedy všetko zmením, ale dúfam, že sa mi to podarí čím skôr. Celková zmena blogu je náročnejšia ako sa zdá. Hlavne pre takých analfabetov na techniku ako som ja. Buďte trpezlivé :)......hotovo :) čo poviete?

6 komentárov: