pondelok 1. septembra 2014

Spomienky na leto- tropické líčenie

Ahojte, bohužiaľ je to tu. Leto sa skončilo. Tento rok ubehlo veľmi rýchlo a prišli upršané dni. Nemám rada takéto počasie, plné dažďa, vetra a hmly. Nerobí mi to dobre, som podráždená a nervózna. Navyše bývam často nachladnutá. Keďže počasie zmeniť neviem, môžem niečo urobiť aspoň so svojou zlou náladou. A čo je najlepšie na zlú náladu? No predsa krásne líčenie. Zvolila som tropické farby a vzdala hold tohtoročnému letu.


Pri líčení som použila tiene z palety Sephora makeup academy palette. Postup by bolo lepšie vidieť na videu. Bohužiaľ nenatáčam :(. Ale ak chcete vyskúšať podobné líčenie, zvoľte žiarivé tropické farby. Na fotkách uvidíte, kde som akú farbu naniesla. Dôležité je, aby ste farby pekne zapracovali do seba a vytieňovali prechod tak, aby sa farby pekne prelínali a prechod nebol ostrý.Najlepšie bude, keď použijete štetec na tieňovanie. Líčenie som ohraničila čiernou kajalovou ceruzkou a v záhybe som ju rozmazala dostratena. Ide skôr o výrazne líčenie, ktoré môžete využiť na nejakej párty. Nie je náročné, chce to však trpezlivosť, aby boli farby pekne spojené.Aké ste mali leto? Smútite za teplými dňami tak, ako ja, alebo sa už tešíte na zimu?

5 komentárov:

 1. hezky ty barvičky máš propojené, to se mi moc líbí :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem...vôbec to nebolo ťažké, len to dlho trvalo.

   Odstrániť
 2. fakt krasne! mohlo by dojst leto spat :)

  Pozyvam na koncoletnu SKIN IN BLOSSOM giveaway, tu: http://biancaprincipessa.blogspot.sk/2014/08/koncoletna-skin-in-blossom-giveaway.html

  OdpovedaťOdstrániť