pondelok 28. júla 2014

Bronzové líčenie s netradičným kontrastom

Ahojte baby, hlásim sa po dlhšej dobe. Leto je v plnom prúde a ja si ho užívam maximálne :) ako sa máte vy? Práve som sa vrátila z dovolenky z Chorvátska. Preto som bola neaktívna. Mala som iba mobil a internet keď sme boli niekde v kaviarni.

Dnes som si pre vás pripravila netradičné líčenie. V lete rada používam farby kovu. Bronzovú, medenú a zlatú. Krásne sa hodia ku opálenej pokožke. Toto líčenie je podľa mňa klasická letná voľba a ja som mala chuť trošku experimentovať. Preto som zvolila modrý kontrast. Ku modrej sa hodí oranžová, preto bol výber rúžu jasný. A tu je výsledok :).


Najskôr som na oči naniesla podkladovú bázu od Artdeco. Na pohyblivé viečko som naniesla očný tieň číslo jeden. Do záhybu oka a do vonkajšieho kútika som použila očný tieň číslo dva  a farby som tieňovala štetcom dovtedy, kým prechod medzi nimi nebol plynulý. Do vnútorného kútiku a pod obočie som naniesla zlatý pigment GOSH. Potom som použila hnedú ceruzku Sephora a naniesla ju na spodné viečko tesne ku mihalniciam.. Následne som linku zjemnila pomocou očného tieňa číslo tri. Potom som použila výraznú modrú linku na vrchné viečko a jemne som pretiahla linku do vonkajšej strany. Aplikovala som špirálu a oči boli hotové :). Na pery som použila rúž jemne do oranžova Milani Power lip.

 Pleť
 Make-up Maybelline Affinimat- 17 Rose beige
 Korektor Rimmel Match Perfection- 010 Ivory
 Púder Max Factor Creme Puff- 05 Translucent
 Kontúrovanie Maybelline Fit me!-350 Caramel
 Líčka Maybelline Affinitone- 53 Sweatheart rose

Oči
Báza pod očné tiene Artdeco
Očné tiene GOSH Eye shadow palette
Zlatý pigment GOSH- Star dust
Očná linka Sephora- 08 Flashy blue a 22 glitter brown
Riasenka Max Factor- False lash effect

Pery
Milani Power lip- 07 Mango tango

Doteraz bola moja naj naj naj špirála od Max Factor False lash effect (použitá na fotkách). Dala by som za ňu, aj ruku do ohňa. Ale teraz, keď som porovnala fotky, kde som použila inú špirálu, svoj výber asi prehodnotím. Lebo nič moc, ako pozerám :D. Takže baby, ak sa neviete rozhodnúť, ktorá je vaša najobľúbenejšia špirála, odfoťte si mihalnice a porovnajte si fotky. Uľahčí vám to výber.


Ako ste si mohli všimnúť hnedé a bronzové líčenie mám veľmi rada, ale keďže nechcem aby bola na blogu nuda, snažím sa vymýšľať aj niečo nové. Ako sa vám páči takéto líčenie?

2 komentáre: