piatok 2. mája 2014

TAG: Nikdy som si nemyslela, že....

Ahojte, dnes som si pre vás pripravila TAG nikdy som si nemyslela, že....  Neviem či takýto TAG existuje alebo som si ho práve vymyslela. Dajte vedieť, či ste už niečo podobné na blogu čítali lebo ja ešte nie a rada by som si to prečítala :). Tento TAG je o mojich kozmetických stereotypoch a o tom, ako som postupne menila svoje (zlo)zvyky.

Nikdy som si nemyslela že....
1. prestanem nosiť čierne linky. Nosila som ich asi štyri roky. Ale nie také pekné, jemné....ja som mala celé oko orámované čiernou ceruzkou, na hrubo a bez akéhokoľvek tieňovania....iba hrubé čierne čiary okolo oka :D....Viete si to predstaviť? :D Zdalo sa mi to strašne cool a cítila som sa tak drsne :). Ani neviem, kedy nastal zlom... asi som tento zvyk menila postupne.

2. budem používať ružové laky na nechty. To bolo pre mňa nepredstaviteľné. Nosila som červené a tmavé laky. Dnes je 90 percent mojich lakov ružových :D

3. si budem kontúrovať tvár, používať rozjasňovač a lícenku. Bez kozmetických blogov a hlavne bez blogerky ilovemakeup by som nevedela, že existuje niečo také, ako kontúrovanie. Hanbím sa :D....lícenku som samozrejme poznala, ale nepoužívala som ju. Mala som dosť práce s tými čiernymi očami, na ostatné veci nebol čas :D

Kim Kardashian
4. existujú iné farby rúžov ako je červená :D. Áno, vedela som, že sa predávajú aj iné farby, no ja som stále nosila všetky odtiene červenej, aj tie, ktoré sa mi vôbec nehodia. Netuším prečo som to robila :D.


5. sa začnem líčiť farebne. Nosila už spomínané čierne linky, teraz som si zvykla na hnedé líčenie. Nie že by ma farbičky nelákali, no mala som problém s výdržou tieňov. Mne sa tiene veľmi rýchlo zlejú a rozmažú, keď som mala hnedé tiene, tak to nevyzeralo tak hrozne. No keď som sa namaľovala nejako výrazne, tak to vyzeralo otrasne. Používala som aj bázy aj všetko možné aj nemožné a nič nepomohlo. Až kým som neobjavila bázu od artdeco, vďaka nej mi všetko drží aj celý deň, čo bolo pre mňa nepredstaviteľné. Tak si teraz zvykám aj na farbičky :).

Máte aj vy nejaké stereotypy pri líčení? Mysleli ste si, že nikdy neprestanete nosiť nejaký typ líčenia a dnes nosíte presný opak? Dajte vedieť či sa vám TAG páčil a či ste niečo robili podobne, ako ja.
Prajem pekný deň :).

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára