pondelok 28. apríla 2014

Deep purple- líčenie

Dnes som si pre vás pripravila výrazné líčenie. Aj keď osobne preferujem skôr prirodzené farby, dnes som zvolila fialové a ružové očné tiene. Pri líčení som použila paletku Sephora make-up academy palette, paletku GOSH, ceruzky na oči Sephora vo fialovej a čiernej farbe, lícenku a rúž tiež Sephora.

Postup:
1. Ako podklad pod tiene som použíla bázu od Artdeco.
2. Potom som použila fialovú ceruzku Sephora. Naniesla som ju, ako predĺženú linku a následne som ju vytieňovala do stratena. Fialový tieň som požila do záhybu oka.
3. Potom som naniesla výrazný ružový tieň na pohyblivé viečko. Farby nemajú názvy, tak vám na konci postupu ukážem paletku, všetko čo som použila je označené bodkou.
4. Nad záhyb oka som naniesla svetlý broskyňový tieň.
5. Pod obočie a do vnútorného kútika som použila svetlý tieň.
6. Na spodné viečko som naniesla fialovú ceruzku a vytieňovala ju so štetcom na ktorom bol fialový tieň.
7. Z GOSH paletky som použila najtmavší fialový tieň, môžete ho vidieť na obrázku hore. A zvýraznila tieň na vonkajšom kútiku.
8. Potom som orámovala celé oko čiernou linkou a použilia špirálu Max Factor False lash effect.
9. Na tvár som použila make-up Rimmel Stay matte, odtieň 103. Make- up v tyčinke, ktorý používam ako korektor Pan Stick od Max Factor.Transparentný púder 05 Max Factor Creme puff. Na kontúrovanie používam ten istý púder ale tmavší. Napokon som použila ružovú lícenku Sephra.
10. Rúž som použila tiež z paletky Sephora.
Páči sa vám viac výrazné líčenie, alebo preferujete jemné farby? Ja si myslím, že mi viac pristane nude líčenie, v takýchto farbách sa necítim pohodlne. Možno si pri písaní blogu zvyknem :) a aj vylepším techniku.... Budem rada ak mi napíšete váš názor, či sa mi takéto líčenie hodí, alebo nie a či sa vám to páčilo :)

4 komentáre:

 1. Odpovede
  1. Ďakujem... asi sa fakt cítim neistá preto, že nie som zvyknutá na také líčenie.

   Odstrániť
 2. Jj, fialová ti teda hodně sluší!! A jak ti nádherně vytáhla barvů očí.. Ach bože, proč proč proč já nemůžu mít taky modré oči!!:-D

  OdpovedaťOdstrániť
 3. No toto bolo asi druhykrat v zivote co som sa fialovo nalicila. Fakt nezvyk.... Mne sa zas hnede pacia :D ako mas ty. Alebo potom take uplne svetlo modre. Ja ich mam take modro sede divne :D

  OdpovedaťOdstrániť